2007 Nissan X-Trail II 2.0 dCi (150 Hp) AUTOMATIC
GENEL BİLGİLER
| Marka | Nissan |
| Marka Bilinirliği | #10 |
| Model | X-Trail |
| Jenerasyon | X-Trail II |
| Modifikasyon (Motor) | 2.0 dCi (150 Hp) AUTOMATIC |
| Üretim Başlangıç Yılı | 2007 |
| Son Üretim Yılı | 2011 |
| Motor Mimarisi | İçten Yanmalı Motor |
| Gövde tipi | SUV |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı Sayısı | 5 |
| Yedek Parça Tedariği | Zor |
| Marka Menşei | Japonya |
| Marka Sağlamlık Endeksi | 93.7% (#11) |
| Arıza Kodları | Nissan X-Trail Arıza Kodları |
YAKIT TÜKETİMİ, EMİSYON VE PERFORMANS
| Şehir içi Yakıt Tüketimi | 9.1 litre/100 km |
| Şehir Dışı Yakıt Tüketimi | 5.9 litre/100 km |
| Ortalama Yakıt Tüketimi | 7.1 litre/100 km |
| Yakıt Tipi | Dizel |
| 0 - 100 km/s Hızlanma Süresi) | 12.5 saniye |
| Maksimum Hız | 183 km/saat |
| Emisyon Standardı | EURO 5 |
MOTOR VE ŞANZIMAN
| Beygir Gücü | 150 HP |
| Maksimum Performans Devri | 4000 devir / dakika (rpm) |
| Tork | 320 Nm, 2000 devirde |
| Motorun Yeri | Önde, enine |
| Motorun Modeli | |
| Motor Hacmi (cm3) | 1995 |
| Silindir Sayısı | 4 |
| Silindir Pozisyonu | Sıralı |
| Silindir Boyutu | 84 MM |
| Silindir İçi Vuruş | 90 MM |
| Çekiş Sistemi | Daimi 4x4 (FT4WD) |
| Supap Uygulaması | |
| Sıkıştırma Oranı | |
| Silindir Başına Düşen Valf | 4 |
| Yakıt Sistemi | Dizel Commonrail |
| Türbin | Tubro / Intercooler (Arasoğutucu) |
| Vites Sayısı (Otomatik) | 6 |
| Vites Sayısı (Manuel) |
AĞIRLIK, HACİM VE ALAN GENİŞLİĞİ
| Aracın Ağırlığı | 1645 kg |
| Maksimum Ağırlık | 2170 kg |
| Bagaj Hacmi en Fazla | 1773 litre |
| Bagaj Hacmi en Az | 603 litre |
| Yakıt Deposu Hacmi | 65 litre |
ARACIN BOYUTLARI
| Uzunluğu | 4635 MM |
| Genişliği | 1790 MM |
| Yüksekliği | 1700 MM |
| Dingil Mesafesi | 2630 MM |
| Ön Lastik Genişliği | 1530 MM |
| Arka Lastik Genişliği | 1535 MM |
| Boşluk | 200 MM |
| Min 180° Dönüş Mesafesi | 11.6 metre |
Fren ve Süspansiyon
| Ön Frenler | Hava Soğutmalı Disk Fren |
| Arka Frenler | Disk fren |
| ABS Fren Sistemi | Var |
| Direksiyon Tipi | Direksiyon Kutusu (Kremayer Sistemi) |
| Servo Direksiyon | Hidrolik Direksiyon |
| Lastik Boyutu | 225/60 R17; 225/55 R18 |
| Jant Boyutu | R17; R18 |
| Ön Süspansiyon | Bağımsız McPherson |
| Arka Süspansiyon | Çok Noktalı Bağımsız |