2010 Nissan Micra K13 1.2 (80 Hp)
GENEL BİLGİLER
| Marka | Nissan |
| Marka Bilinirliği | #10 |
| Model | Micra |
| Jenerasyon | Micra K13 |
| Modifikasyon (Motor) | 1.2 (80 Hp) |
| Üretim Başlangıç Yılı | 2010 |
| Son Üretim Yılı | 2013 |
| Motor Mimarisi | İçten Yanmalı Motor |
| Gövde tipi | Hatchback |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı Sayısı | 5 |
| Yedek Parça Tedariği | Zor |
| Marka Menşei | Japonya |
| Marka Sağlamlık Endeksi | 93.7% (#11) |
| Arıza Kodları | Nissan Micra Arıza Kodları |
YAKIT TÜKETİMİ, EMİSYON VE PERFORMANS
| Şehir içi Yakıt Tüketimi | 6.7 litre/100 km |
| Şehir Dışı Yakıt Tüketimi | 4.6 litre/100 km |
| Ortalama Yakıt Tüketimi | 5.4 litre/100 km |
| Yakıt Tipi | Benzin A-95 |
| 0 - 100 km/s Hızlanma Süresi) | 14.5 saniye |
| Maksimum Hız | 161 km/saat |
| Emisyon Standardı | EURO 5 |
MOTOR VE ŞANZIMAN
| Beygir Gücü | 80 HP |
| Maksimum Performans Devri | 6000 devir / dakika (rpm) |
| Tork | 110 Nm, 4000 devirde |
| Motorun Yeri | Önde, enine |
| Motorun Modeli | |
| Motor Hacmi (cm3) | 1198 |
| Silindir Sayısı | 3 |
| Silindir Pozisyonu | Sıralı |
| Silindir Boyutu | |
| Silindir İçi Vuruş | |
| Çekiş Sistemi | Ön |
| Supap Uygulaması | |
| Sıkıştırma Oranı | |
| Silindir Başına Düşen Valf | 4 |
| Yakıt Sistemi | Çok Noktalı Enjeksiyon |
| Türbin | |
| Vites Sayısı (Otomatik) | CVT |
| Vites Sayısı (Manuel) |
AĞIRLIK, HACİM VE ALAN GENİŞLİĞİ
| Aracın Ağırlığı | 940 kg |
| Maksimum Ağırlık | 1425 kg |
| Bagaj Hacmi en Fazla | 1132 litre |
| Bagaj Hacmi en Az | 265 litre |
| Yakıt Deposu Hacmi | 41 litre |
ARACIN BOYUTLARI
| Uzunluğu | 3780 MM |
| Genişliği | 1675 MM |
| Yüksekliği | 1525 MM |
| Dingil Mesafesi | 2450 MM |
| Ön Lastik Genişliği | |
| Arka Lastik Genişliği | |
| Boşluk | |
| Min 180° Dönüş Mesafesi | 9.3 metre |
Fren ve Süspansiyon
| Ön Frenler | Disk fren |
| Arka Frenler | Kampanalı Fren |
| ABS Fren Sistemi | Var |
| Direksiyon Tipi | Direksiyon Kutusu (Kremayer Sistemi) |
| Servo Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik Boyutu | 165/70 R14; 175/60 R15 |
| Jant Boyutu | R14; R15 |
| Ön Süspansiyon | Bağımsız McPherson |
| Arka Süspansiyon | Torsiyon Çubuğu |