2009 Chevrolet Cruze Sedan 1.6i (113 Hp) AT
GENEL BİLGİLER
| Marka | Chevrolet |
| Marka Bilinirliği | #3 |
| Model | Cruze |
| Jenerasyon | Cruze Sedan |
| Modifikasyon (Motor) | 1.6i (113 Hp) AT |
| Üretim Başlangıç Yılı | 2009 |
| Son Üretim Yılı | |
| Motor Mimarisi | İçten Yanmalı Motor |
| Gövde tipi | Sedan |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı Sayısı | 4 |
| Yedek Parça Tedariği | Zor |
| Marka Menşei | ABD |
| Marka Sağlamlık Endeksi | |
| Arıza Kodları | Chevrolet Cruze Arıza Kodları |
YAKIT TÜKETİMİ, EMİSYON VE PERFORMANS
| Şehir içi Yakıt Tüketimi | 9.0 litre/100 km |
| Şehir Dışı Yakıt Tüketimi | 5.5 litre/100 km |
| Ortalama Yakıt Tüketimi | 6.8 litre/100 km |
| Yakıt Tipi | Benzin A-95 |
| 0 - 100 km/s Hızlanma Süresi) | 12.5 saniye |
| Maksimum Hız | 185 km/saat |
| Emisyon Standardı | EURO 5 |
MOTOR VE ŞANZIMAN
| Beygir Gücü | 113 HP |
| Maksimum Performans Devri | 6400 devir / dakika (rpm) |
| Tork | 153 Nm, 4200 devirde |
| Motorun Yeri | Önde, enine |
| Motorun Modeli | |
| Motor Hacmi (cm3) | 1598 |
| Silindir Sayısı | 4 |
| Silindir Pozisyonu | Sıralı |
| Silindir Boyutu | 79 MM |
| Silindir İçi Vuruş | 81.5 MM |
| Çekiş Sistemi | Ön |
| Supap Uygulaması | |
| Sıkıştırma Oranı | |
| Silindir Başına Düşen Valf | 4 |
| Yakıt Sistemi | Çok Noktalı Enjeksiyon |
| Türbin | |
| Vites Sayısı (Otomatik) | 6 |
| Vites Sayısı (Manuel) |
AĞIRLIK, HACİM VE ALAN GENİŞLİĞİ
| Aracın Ağırlığı | 1360 kg |
| Maksimum Ağırlık | 1788 kg |
| Bagaj Hacmi en Fazla | |
| Bagaj Hacmi en Az | |
| Yakıt Deposu Hacmi | 60 litre |
ARACIN BOYUTLARI
| Uzunluğu | 4597 MM |
| Genişliği | 1788 MM |
| Yüksekliği | 1477 MM |
| Dingil Mesafesi | 2685 MM |
| Ön Lastik Genişliği | |
| Arka Lastik Genişliği | |
| Boşluk | |
| Min 180° Dönüş Mesafesi |
Fren ve Süspansiyon
| Ön Frenler | Disk fren |
| Arka Frenler | Disk fren |
| ABS Fren Sistemi | Var |
| Direksiyon Tipi | Direksiyon Kutusu (Kremayer Sistemi) |
| Servo Direksiyon | |
| Lastik Boyutu | 205/60 R16 |
| Jant Boyutu | |
| Ön Süspansiyon | |
| Arka Süspansiyon |