2009 BMW 5 Serisi Sedan (F10) 520d (184 Hp) EfficientDynamics Edition
GENEL BİLGİLER
| Marka | BMW |
| Marka Bilinirliği | #7 - Lüks Marka |
| Model | 5 Serisi |
| Jenerasyon | 5 Serisi Sedan (F10) |
| Modifikasyon (Motor) | 520d (184 Hp) EfficientDynamics Edition |
| Üretim Başlangıç Yılı | 2009 |
| Son Üretim Yılı | 2013 |
| Motor Mimarisi | İçten Yanmalı Motor |
| Gövde tipi | Sedan |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı Sayısı | 4 |
| Yedek Parça Tedariği | Çok Kolay |
| Marka Menşei | Almanya |
| Marka Sağlamlık Endeksi | 88% (#26) |
| Arıza Kodları | BMW 5 Serisi Arıza Kodları |
YAKIT TÜKETİMİ, EMİSYON VE PERFORMANS
| Şehir içi Yakıt Tüketimi | 5.6 litre/100 km |
| Şehir Dışı Yakıt Tüketimi | 3.9 litre/100 km |
| Ortalama Yakıt Tüketimi | 4.5 litre/100 km |
| Yakıt Tipi | Dizel |
| 0 - 100 km/s Hızlanma Süresi) | 8.2 saniye |
| Maksimum Hız | 231 km/saat |
| Emisyon Standardı |
MOTOR VE ŞANZIMAN
| Beygir Gücü | 184 HP |
| Maksimum Performans Devri | 4000 devir / dakika (rpm) |
| Tork | 380 Nm, 1750–2750 devirde |
| Motorun Yeri | Önde, boyuna |
| Motorun Modeli | |
| Motor Hacmi (cm3) | 1995 |
| Silindir Sayısı | 4 |
| Silindir Pozisyonu | Sıralı |
| Silindir Boyutu | 84 MM |
| Silindir İçi Vuruş | 90 MM |
| Çekiş Sistemi | Arka |
| Supap Uygulaması | |
| Sıkıştırma Oranı | 16.5 |
| Silindir Başına Düşen Valf | 4 |
| Yakıt Sistemi | Dizel Commonrail |
| Türbin | Tubro / Intercooler (Arasoğutucu) |
| Vites Sayısı (Otomatik) | |
| Vites Sayısı (Manuel) |
AĞIRLIK, HACİM VE ALAN GENİŞLİĞİ
| Aracın Ağırlığı | 1695 kg |
| Maksimum Ağırlık | 2230 kg |
| Bagaj Hacmi en Fazla | |
| Bagaj Hacmi en Az | |
| Yakıt Deposu Hacmi | 70 litre |
ARACIN BOYUTLARI
| Uzunluğu | 4899 MM |
| Genişliği | 1860 MM |
| Yüksekliği | 1464 MM |
| Dingil Mesafesi | 2968 MM |
| Ön Lastik Genişliği | 1600 MM |
| Arka Lastik Genişliği | 1627 MM |
| Boşluk | |
| Min 180° Dönüş Mesafesi |
Fren ve Süspansiyon
| Ön Frenler | |
| Arka Frenler | |
| ABS Fren Sistemi | Var |
| Direksiyon Tipi | Direksiyon Kutusu (Kremayer Sistemi) |
| Servo Direksiyon | |
| Lastik Boyutu | 225/55 R17 W |
| Jant Boyutu | 8J x 17 |
| Ön Süspansiyon | |
| Arka Süspansiyon |